List of products by manufacturer Little Frog

Little frog - to nowa marka polskich chust do noszenia dzieci, wymyślona i stworzona przez Marzenę i Patryka, rodziców dwóch córek, Neli i Poli. 

Marzena - jest wielką fanką chust do noszenia dzieci. Po raz pierwszy na chusty trafiła w 2008 roku, będąc w ciąży z młodszą córką. Szybko zaczęła pogłębiać wiedzę na temat chust w Internecie - na temat sztuki noszenia,rodzajów chust, sposobów wiązania i płynących z tego korzyści. Pola - pierwszy raz została zawiązana w chustę w siódmej dobie po porodzie. Już wtedy wyglądała jak mała, bezbronna żabka :) Od tego czasu - z chustą nie rozstawała sią ani na chwilę. Aby móc "zarażać" innych rodziców - ukończyła kurs doradców chustowych Die Trageschule Dresden. 

Patryk - to "chustowy tata". Polę zaczął nosić w chuście, jak skończyła całe dwa tygodnie życia :) i tak już zostało. Chusta towarzyszyła w czasie wycieczek i innych wypraw, ale także okazała się niezbędna przy wieczornym usypianiu maleństwa. 

Wynikiem tych doświadczeń, ale także inspiracji czerpanych od innych rodziców są chusty Little Frog. Stworzone z myślą o rodzicach zaczynających przygodę z chustam - delikatnymi, lekkimi, ale zarazem wytrzymałymi, zapewniające najlepszy komfort rodzicom i małym chuścioszkom.
per page
Showing 1 - 12 of 29 items
Showing 1 - 12 of 29 items