Kid Basix Safe Starter 265 ml View larger

Kid Basix Safe Starter 265 ml

New product

Butelka do mleka Safe Starter 265 ml

More details

This product is no longer in stock

57,99 zł tax incl.

Add to wishlist

More info

Kid Basix stworzył butelki w odpowiedzi na wzrastające obawy rodziców związane z bisfenolem A i innymi szkodliwymi chemikaliami, obecnymi w wielu plastikowych butelkach oraz kubkach.
W „stalowej ofercie” przedstawiamy butelkę do mleka Safe Starter dla najmłodszych skarbów, Kubek niekapek 2w1 SafeSippy2 wyposażony w adapter ze słomką oraz Safe Sporter - bidon dla dzieci już od 4 roku życia.

Są to produkty wielorazowego użytku, bezpieczne dla zdrowia i prawidłowego rozwoju dziecka.Wszystkie produkty zostały stworzone z szczególną troską o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka. Pomysłowo zaprojektowane odpowiadają głównemu założeniu: ”Clean in, clean out”. Używając ich masz pewność, że Twoje dziecko pije tylko to co do nich nalejesz. Nic więcej. Nic innego.

Dlaczego należy używać butelek i kubków ze stali nierdzewnej skoro jest teraz dostępnych mnóstwo plastikowych butelek nie zawierających besifenolu? Możemy podać 300 bilionów powodów. To mniej więcej tyle samo ile każdego roku na całym świecie wyrzucanych jest plastikowych butelek po wodzie... 

Safe Starter 0
Wykonana z czystej, ekologicznej i wolnej od BPA i ftalanów stali nierdzewnej butelka Safe StarterTM eliminuje obawy związane z butelkami wykonanymi z plastiku czy szkła. To nowość na polskim rynku. Z nią nie musisz bać się toksyn, które wraz z pokarmem dostaną się do organizmu Twojego dziecka. Możesz też zapomnieć o potłuczonym szkle na kuchennej podłodze. Martwisz się, że nie zobaczysz ile pokarmu spożyło Twoje dziecko? Niepotrzebnie, wszystkie butelki mają dwie miarki pojemności – jedną na butelce, drugą na pokrywce, dzięki czemu zawsze będziesz znać jego ilość. Butelka posiada smoczek imitujący kształt sutka oraz specjalny, antykolkowy zaworek. Dostępna w kolorze zielonym, różowym i niebieskim oraz dwóch pojemnościach: 150 ml i 265 ml. Idealna dla dzieci już od narodzin do 6 miesiąca życia. 


Reviews

Write a review

Kid Basix Safe Starter 265 ml

Kid Basix Safe Starter 265 ml

Butelka do mleka Safe Starter 265 ml