Sale! Nosidło LennyLamb Mei Tai Mini Pióra turkus z białym View larger

Nosidło LennyLamb Mei Tai Mini Pióra turkus z białym

New product

Wiek dziecka: od ok. 5-6 miesiąca

Pozycje: pionowa z przodu i z tyłu

More details

This product is no longer in stock

162,50 zł tax incl.

-50%

325,00 zł tax incl.

Add to wishlist

More info

LennyLamb mini - rozmiar standardowy, rekomendowane dla dzieci od 5 -18 miesiąca życia (Maksymalna waga dziecka do 18 kg)

LennyLamb toddler - rozmiar maxi, rekomendowane dla dzieci powyżej 10 miesiąca życia. (Maksymalna waga dziecka do 20 kg)

 

 

Podstawową różnicę pomiędzy rozmiarami stanowią wymiary panela (szerokość: MINI - 35 cm, TDDLR - 40 cm; wysokość: 10 cm różnicy pomiędzy MINI -45cm i TDDLR - 55 cm). 

Dopuszczalny błąd pomiaru to ± 3 cm.

Mei-Tai (w skrócie MT) to rodzaj nosidła wywodzącego się z Azji. Jego budowa nie jest skomplikowana: prostokątny pas materiału posiadający cztery ramiona, którymi mocuje się dziecko do ciała rodzica. Nosidło posiada zagłówek oraz kapturek, który doskonale podtrzymuje główkę dziecka gdy śpi.

Nie posiadają żadnych usztywnień, dzięki czemu umożliwiają noszenie dziecka zgodnie z fizjologią niedojrzałego kręgosłupa.

 Lenny Mei-Tai przeznaczony jest dla dzieci siedzących. Natomiast jeśli mamy pewność, że ciało dziecka będzie idealnie podparte materiałem, możemy używać tego nosidła nieco wcześniej, gdy dziecko trzyma stabilnie główkę (rozmiar Mini)

Nosidła tego typu są bardzo lubiane przez noszących rodziców. Proste w użyciu, często bogato ozdobione, stanowią również ulubioną cześć garderoby młodej mamy i nieprzeciętnego taty. Okazuje się, że w wielu przypadkach nosidło Mei-Tai jest łatwiejszy w obsłudze od długiej, wiązanej chusty tkanej. Bardzo dobrze sprawdza się gdy zaczynamy nosić, a nasze dziecko jest już nieco starsze (8-15 miesięcy) i troszkę cięższe od niemowlaka (8-16 kg) - rozmiar Toddler. Zdecydowanie lepiej nosić takie dziecko na plecach co prościej opanować w MT, również nieprzyzwyczajone do noszenia dziecko łatwiej zaakceptuje nowy środek lokomocji. 

Lenny Mei-Tai to nosidło w którym możemy nosić dziecko z przodu oraz na plecach.

Dlaczego Lenny Mei-Tai? 

Nasze nosidła są bardzo dokładnie opracowane. Ich główną zaletą jest materiał z jakiego są wykonane. Jest to materiał tkany na specjalne zamówienie, a jego szczególne właściwości to dobra nośność, dzięki której nosidło doskonale dopasowuje się do ciałka dziecka jednocześnie dokładnie je otulając. Technologia wykonania tego materiału jest taka jak w chustach tkanych, jest to tkanina robiona z przędzy najlepszej jakości. Podstawowym problemem w dopasowaniu MT jest często rozmiar panela, proponujemy więc dwa rozmiary - Mini/standardowy i Toddler/Maxi. Dodatkowo nasza tkanina - cienka i przewiewna bawełna lub bawełna z bambusem - doskonale dopasowuje się i układa tak jak chusta. Dzięki temu nawet malutkie dziecko w odpowiednio zawiązanym MT ma prawidłowo/bezpiecznie ułożone ciało.

Reviews

Write a review

Nosidło LennyLamb Mei Tai Mini Pióra turkus z białym

Nosidło LennyLamb Mei Tai Mini Pióra turkus z białym

Wiek dziecka: od ok. 5-6 miesiąca

Pozycje: pionowa z przodu i z tyłu