ZelBa naszyjnik silikonowy z okrągłą zawieszką

New product

Naszyjnik dla mamy i dziecka.

More details

28,00 zł tax incl.

Add to wishlist

More info

ZelBa Silikon Jewerelly to silikonowe gryzaki, które jednocześnie są modną biżuterią dla mam. Maluszki uwielbiają łapać, ciągnąć i żuć biżuterię. Ta kolekcja im to umożliwia, bez niszczenia biżuterii i narażania zdrowia dziecka. Zelba Silikon Teething Jewerelly to nie tylko praktyczne rozwiązanie przyjazne dzieciom, ale też kompromis dla mam, które mogą czuć się modne, dzięki szerokiej gamie naszyjników i bransoletek. Każdy wzór występuje w kilku kolorach, które są atrakcyjne dla dziecka i jednocześnie eleganckie.

Nasze gryzaki są zrobione z silikonu (tego samego, z którego zrobione są smoczki czy łyżeczki dla dzieci), są więc bardzo elastyczne i gładkie. Ich kształty zaprojektowane są specjalnie z myślą o małych rączkach i buziach. Nie zawierają bisfenolu (BPA), PVC, ołowiu, lateksu ani ftalanów. Są odporne na wysokie temperatury, zatem można je myć w gorącej wodzie albo w zmywarce. Przeszły niezbędne testy, aby wyeliminować ryzyko przegryzienia, porwania lub połamania. Spełniają standardy ISO9001.

 

Naszyjniki są odpowiednio długie, aby dzieci miały wiele możliwości zabawy. Ich zapięcie łatwo się rozpina, zapewniając komfort I bezpieczeństwo.Dzieci uwielbiają bawić się wisiorkami i koralami nie tylko siedząc u mamy na kolanach, ale też podczas karmienia piersią czy spaceru w chuście. Gryzaki ZelBa doskonale sprawdzają się nie tylko w okresie ząbkowania! .

Wszystkie produkty ZelBa zostały wykonane ręcznie na Węgrzech.

Uwaga! Nie zostawiaj Dziecka samego z naszyjnikiem! 

Reviews

Write a review

ZelBa naszyjnik silikonowy z okrągłą  zawieszką

ZelBa naszyjnik silikonowy z okrągłą zawieszką

Naszyjnik dla mamy i dziecka.