Chusta kółkowa do noszenia dzieci  LennyLamb  Icicles Zobacz większe

Chusta kółkowa do noszenia dzieci LennyLamb Icicles

Nowy produkt

Chusta kółkowa 100% bawelny.

Świetnie się ułada i dociąga.

Więcej szczegółów

Chwilowo niedostępne

226,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

1.Wszystkie nasze chusty wykonane są z tkaniny skośno – krzyżowej bawełnianej, lub bawełna z bambusem. Jest to tkanina przygotowana na specjalne zamówienie i wykonana według naszych wskazówek. Dbamy o wysoką jakość produktu, wymagając aktualnych certyfikatów. Tkanina jest bezpieczna dla dzieci.

2.Bardzo lekkie, aluminiowe kółka zostały wykonane specjalnie do tego zadania, poddane zostały szeregom testów potwierdzających ich bezpieczeństwo

3.Kluczem do dobrej chusty kółkowej jest solidne i wygodnie skonstruowane ramię. Ramię zakładkowe naszej chusty zostało sprawdzone i przetestowane przez wiele noszących mam i ocenione jako jedno z najwygodniejszych.

4.Chusty kółkowe posiadają jeden uniwersalny rozmiar

5.Można nosić w niej dziecko w pozycji pionowej – „na boku” i „brzuszkiem do brzuszka”

6.oraz poziomo w pozycji „kołyski”

Jaka jest chusta kółkowa LennyLamb?

Szybka w użyciu – jest to podstawowa zaleta, tej chusty nie trzeba wiązać! Jeśli odpowiednio umieścimy ogon chusty w kółkach będzie ona zawsze gotowa do użycia, pozostanie nam tylko dobrze ją dociągnąć.

Regulowana – łatwo dopasowuje się do osób o różnych budowach ciała, bardzo prosty system regulacji sprawia, ze jest również łatwa w obsłudze .

Jednoramienna – zakładamy ją na ukos, obciążając jedno ramię. Warto pamiętać o zmianie ramion podczas noszenia, aby uniknąć problemów z kręgosłupem.

Praktyczna – możemy nosić w niej dzieci od urodzenia (pozycja kołyski), niemowlaki trzymające główkę (na biodrze i „brzuszkiem do brzuszka”) Wygodna dla dzieci ważących nawet 15 kg!

Opinie

Napisz opinię

Chusta kółkowa do noszenia dzieci  LennyLamb  Icicles

Chusta kółkowa do noszenia dzieci LennyLamb Icicles

Chusta kółkowa 100% bawelny.

Świetnie się ułada i dociąga.