KSIĄŻKA  Pamiętnik ciąży. Zapiski spod serca Dorota Jaworska Zobacz większe

KSIĄŻKA Pamiętnik ciąży. Zapiski spod serca Dorota Jaworska

Nowy produkt

Patronat: Świadoma mama

Więcej szczegółów

Wysyłka w 48 godzin

38,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Ekscytacja, radość, czasem odrobina niedowierzania i niepewności – takie uczucia towarzyszą wszystkim rodzicom, którzy dowiadują się, że ich rodzina się powiększy. Oczekując na pojawienie się małego człowieka, wyobrażamy sobie, jak będzie wyglądać, po kim odziedziczy charakter, a po kim kolor oczu. Czasem pojawiają się też obawy – o zdrowie mamy i dziecka, ale też o to, czy się sprawdzimy jako rodzice, czy podołamy wszystkim obowiązkom.
Świadoma Mama od wielu lat propaguje wiedzę pomagającą kobietom i ich partnerom przygotować się do roli rodziców. Rozwiewa obawy, doradza podczas warsztatów i spotkań. Teraz zaangażowała się w niezwykły projekt. Zebrała doświadczenia ze spotkań z przyszłymi mamami i tatusiami z całej Polski, zaprosiła do współpracy 70 specjalistów z różnych ośrodków oraz wielu dziedzin i powstał wyjątkowy album dla rodziców oczekujących narodzin dziecka.
Ciąża i pierwsze miesiące jego życia rozpisane tydzień po tygodniu. Informacje i porady najlepszych lekarzy, położnych, dietetyków oraz miejsce na zapiski, utrwalenie myśli i uczuć towarzyszących kolejnym tygodniom, zanotowanie ważnych momentów, wklejenie zdjęć USG dziecka, naszkicowanie jego wyobrażonego portretu.
Zachowaj na zawsze wszystkie emocje tego niezwykłego czasu.

Opinie

Napisz opinię

KSIĄŻKA  Pamiętnik ciąży. Zapiski spod serca Dorota Jaworska

KSIĄŻKA Pamiętnik ciąży. Zapiski spod serca Dorota Jaworska

Patronat: Świadoma mama