LULLALOVE SuperZabawka MR B Zobacz większe

LULLALOVE SuperZabawka MR B

Nowy produkt

SuperZabawka MR B to skuteczny sposób na bóle brzuszka i fantastyczny pomysł na prezent dla niemowlaka!

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

79,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

SuperZabawka MR B jest odpowiedzią na rosnącą świadomość rodziców na temat rozwoju niemowląt i prawidłowej stymulacji ich zmysłów poprzez połączenie czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięk. Produkt w całości wykonany jest w Polsce– od materiałów i metek, aż po ogrzewacz! Jest bezpieczny i zgodny z wymaganiami dyrektyw UE.

 

Materiał przytulanki: plusz
Wysokość: 29cm

 Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza. Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury do godziny. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Po zastosowaniu wystarczy włożyć wkład do gorącej wody na kilka minut. Jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze – nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka suszarką lub termoforem. Przytulanka wykonana jest z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną. Z boku wszyto kolorowe metki. Nóżka szeleści przy dotyku.

MR B jest lekki i poręczny, idealny do chwycenia małą rączką!

MR B może być używany przez całą rodzinę!  Dzięki foliowemu opakowaniu zapinanemu na zamek zip produkt łatwo zabrać ze sobą. Doskonale sprawdzi się podczas wycieczek, spacerów czy na nartach. Świetnie sprawdza się podczas przeziębienia czy np. zapalenia oskrzeli, jako ciepły kompres, kiedy stosowanie maści rozgrzewającej jest niemożliwe. Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odrobina ciepła.

SuperZabawka MR B to zestaw etui + ogrzewacz. Sam wkład ogrzewający nie jest zabawka! Używanie razem z wkładem ogrzewającym pod nadzorem osoby dorosłej. Do zabawy służy euti-przytulanka.


Opinie

Napisz opinię

LULLALOVE SuperZabawka MR B

LULLALOVE SuperZabawka MR B

SuperZabawka MR B to skuteczny sposób na bóle brzuszka i fantastyczny pomysł na prezent dla niemowlaka!